KIDBI CAMP SUMMER

SUMMER

Компанія KIDBI вже 4 роки працює над вдосконаленням освіти для ваших дітей. В нас зовсім інший підхід до навчання, він сучасний, в нас замість вчителів — ментори. Ментор — це наставник для дітей який на власному прикладі показує, як бути успішним, впевненим та як заробляти гроші вже починаючи з 8 років)
Ми вже готові до літнього сезону 2018 і пропонуємо Вам детальний розклад наших змін з червня до серпня 2018 року. За попередньою резервацією пропонуємо приємні знижки, при бронюванні до 15 квітня)

Тож переглядайте, плануйте, бронюйте місця і будьте впевнені, що Ваша дитина отримає найсучаснішу освіту та кращий відпочинок в Україні та за кордоном!

Вік:

С 8 до 16 років

Розташування:

У 15 км від Хрещатика, в мальовничому місці на березі озера, розташувався новий кінний клуб сімейного типу «Equides Club». Наш кінний клуб, розташований на величезній території в 16 га на мальовничих пагорбах і полях. Тут роздолля для аматорських прогулянок верхи, а так само відмінні умови для спортивних тренувань. У клубі створені всі умови комфорту для відпочинку всією сім’єю.

Проживання : 2-3 дитини в кімнаті

Харчування:

Дуже смачне 4-разове харчування подається в ресторані готелю

Безпека:

Програма:

Сплачується додатково: