【 Тренеры по верховой езде 】в Equides Club ✔️ Тренера по выездке и конкуру
Грегорі Робін
Дисципліна: старший тренер з конкуру

У кінному спорті 30 років

Спортивні досягнення: переможець і призер міжнародних і національних турнірів.

Народився і почав займатися кінним спортом у Франції. Був учасником декількох Чемпіонатів Європи серед юнаків та юніорів. Спортсмен виступає на рівні Гран Прі, щороку беручи участь в турнірах по всій Європі. Грегорі є переможцем і призером численних міжнародних змагань з конкуру. Вихованці Грегорі – учасники Чемпіонатів Європи, переможці та призери Чемпіонату України, Кубка України та безлічі інших престижних турнірів, мають найвищі спортивні звання і успішно розвивають свою кінноспортивну кар’єру. Грегорі виховав учасника Олімпійських ігор Токіо 2020 (Алекрандр Продан).

Галій Сергій Петрович
Дисципліна: конкур

У кінному спорті 40 рік

Спортивні досягнення: Багаторазовий чемпіон України, переможець і призер міжнародних турнірів.

Заняття кінним спортом почав в дитинстві. Займався конкуром і триборством, в даних дисциплінах став багаторазовим чемпіоном України, а також переможцем і призером багатьох престижних міжнародних турнірів. Має колосальний досвід роботи з молодими кіньми, підготував безліч перспективних коней до міжнародного рівня Гран Прі. Тренувався в Німеччині у іменитих тренерів, викладає і працює по німецькій системі підготовки вершника і коня. Сергій – Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Козик Анна
Дисципліна: конкур

Кінним спортом почала займатися з 2002 року в «СДЮШОР» Авангард. З 2011 року працювала спортсменом- берейтором на «КСДЮШ» Динамо. У 2011 закінчила Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України за спеціальністю «тренер з кінного спорту» з відзнакою. У 2015 році тренувалася на базі міжнародного рівня «Kasselmann hof», в місті Хаген, Німеччина. Є переможцем і призером національних турнірів в різних категоріях, в 2017 році виконала звання Майстра спорту України в програмі «Великий Приз» на Кубку України.

Муратова Юлія Павлівна
Дисципліна: виїздка

У кінному спорті 18 років

Спортивні досягнення: багаторазовий переможець і призер змагань з конкуру.

Займатися кінним спортом почала 2000 року в м. Харкові. У 2007 переїхала до Києва, працювала з молодими і приватними кіньми. У 2012 виконала Кандидата в Майстри Спорту з виїздки на Кубку України, по 2015 виступала на змаганнях з виїздки та тренувала дітей. На сьогоднішній день активно тренує любителів кінного спорту всіх вікових груп нашого клубу.

Пилипенко Михайло
Дисципліна: конкур

У кінному спорті 21 рік

Спортивні досягнення: Переможець Чемпіонату України серед юнаків 2001 року, Переможець та призер національних і міжнародних турнірів з конкуру.

Михайло прийшов в кінний спорт в дитинстві. Переможець Чемпіонату України з конкуру серед юнаків у 2001 році. Учасник багатьох престижних турнірів. З 2015 представляє Equides Club, і має вражаючу кількість перемог як в Україні, так і за її межами. Вихованці Михайла – переможці національних і міжнародних турнірів, мають спортивні звання і роблять великі успіхи разом зі своїми кіньми. Михайло – Майстер Спорту України.

Палій Сергій
Дисципліна: конкур

У кінному спорті 10 років

Спортивні досягнення: багаторазовий переможець і призер національних турнірів з конкуру.

Сергій почав заняття кінним спортом будучи школярем в Житомирській області, любов до коней була у нього з самого дитинства. Виховав безліч молодих коней, які сьогодні успішно виступають як в Україні, так і в Європі. Основний досвід отримав в роботі під керівництвом МСМК Сергія Галія, успішно виступаючи за “Equides Club”. Сергій – переможець і призер багатьох турнірів з конкуру. Його учні – вершники всіх вікових груп, які з успіхом показали себе на змаганнях різного класу.

Окорокова Євгенія Віталіївна
Дисципліна: конкур

У кінному спорті 10 років

Спортивні досягнення: багаторазовий переможець і призер національних турнірів.

Кінним спортом почала займатися з самого дитинства: весь вільний час проводила з кіньми. Профіль Євгенії – конкур, є досвід роботи з кіньми різного рівня: від аматорських до спортивних, під керівництвом провідних тренерів. Євгенія працює в «Equides Club» з 2014 року, тренує дітей та аматорів, а також успішно бере участь в національних турнірах на конях різного рівня.

Зароченцева Юлія
Дисципліна: конкур

Займатися кінним спортом почала в 10 років в КСК “Локомотив” в Донецьку. Там же, в 15 років почалася професійна спортивна кар’єра. У 2010 р виконала норматив КМСУ по конкуру. Працювала з 2012 р тренером навчальної групи на КСК “Локомотив”, де придбала неоціненний досвід роботи з дітьми та аматорами. Виховала кілька успішних спортсменів. У 2017 р перебувала на стажуванні в Словаччині, на кількох передових комплексах з метою підвищення кваліфікації.

Юрцев Петро
Дисципліна: конкур

У кінному спорті 10 років

Спортивні досягнення: багаторазовий переможець і призер національних турнірів.

Петро почав заняття кінним спортом в юності. Під його керівництвом було виховано багато українських спортсменів, які доросли до рівня Чемпіонату України, і успішно продовжили свою кар’єру в Європі. Його учні успішно виступають на національних турнірах в Україні та за її межами. Петро має великий досвід роботи з дітьми, аматорами і початківцями вершниками.