【 Оренда коня 】в Equides Club ✔️ Оренда коня в Києві
Оренда клубного коня
Оренда коня відкриє безліч можливостей, стане серйозним кроком у розвитку Вас як спортсмена.
Оренда коня в Equides club

Якщо Ви мрієте про свого коня, або ж починаєте пробувати себе в аматорському або професійному спорті, Ви можете відчути себе коневласником, орендувавши коня в нашому Клубі. Оренда коня відкриє безліч можливостей, стане серйозним кроком у розвитку Вас як спортсмена. Займаючись тільки з одним конем, ви станете одним цілим, зможете досягнути висот в кінному спорті. Оренда допоможе Вам зрозуміти, чи готові Ви до покупки коня, чи готові Ви пов’язати своє життя з цими прекрасними тваринами.
Оренда коня в Equides club подарує вам ряд переваг:

  • Ви одноосібно володієте конем, тренуєтеся на ньому;
  • Оренда коня включає 24 заняття верховою їздою на місяць разом з професійним тренером;
  • Вашого коня годують, чистять, доглядають за ним – при бажанні ви можете повністю брати участь в процедурах по догляду за ним;
Вартість оренди
1 місяць
31 900 грн.
3 місяці
89 001 грн.
6 місяців
159 500 грн.
1 рік
290 000 грн.
уроки верховой езды в Киеве

Оренда коня в Equides Club

Почати свій шлях в аматорському чи професійному кінному спорті дозволить оренда клубного коня — перший серйозний крок на шляху становлення вас як спортсмена. Якщо вас цікавить оренда коня в Києві на вигідних умовах, зверніть свою увагу на заміський комплекс із власною стайнею Equides Club. На території комплексу проводяться заняття з професійним тренером, є спеціальний пансіон для коней, а також є все необхідне, щоб забезпечити гостям чудове та незабутнє дозвілля.

Оренда клубного коня у кінному клубі в Києві Equides Club

Спортивне навчання всім тонкощам верхової їзди чекає на вас у кінному клубі Equides Club, розташованому у зручній доступності від центру столиці. І якщо ви хочете займатися кінним спортом на професійному або аматорському рівні — у вас є чудова можливість орендувати клубного коня. Ця послуга допоможе вам стати власником благородної тварини та відкриє велику кількість можливостей, що дозволяють активно розвиватися у дивовижному світі спорту справжніх аристократів.

Також послуга оренди коня включає 24 заняття верховою їздою на місяць із професійним тренером. Щоб постійно покращувати свої вміння та надалі досягти дійсно істотних висот у кінному спорті, вам неодмінно варто взяти клубного коня в оренду.

Чому варто взяти коня в оренду в Еквідес клаб

Оренда коня в Києві на території заміського комплексу Equides Club має низку істотних переваг:

  • можливість займатися з досвідченим фахівцем 24 рази на місяць;
  • оренда клубного коня дозволить вам стати його одноосібним власником і проводити тренування з конем у будь-який зручний для вас час;
  • у кінному клубі фахівці здійснюють догляд і годування коня, за бажання ви завжди можете брати безпосередню участь у всіх цих процедурах.

Окрім того, взяти коня в оренду варто спочатку тим, хто надалі планує покупку цієї благородної тварини для своєї професійної діяльності та спортивної кар’єри. Так ви зможете зрозуміти, чи готові ви до цього серйозного кроку, і чи готові ви у повній мірі пов’язати своє життя з цим захоплюючим заняттям.

Якщо вас цікавить оренда коня в Києві, ви можете уточнити вартість оренди клубного коня, а також дізнатися відповіді на інші питання, що вас цікавлять, у фахівця, який надасть усю потрібну інформацію та допоможе визначитися з вибором. Зв’язатися з адміністратором комплексу ви можете за допомогою контактів, вказаних у відповідному розділі на нашому сайті.