Другий етап з подолання перешкод «Flying Horse Cup» | Заміський парково-готельний комплекс "Equides Club"

Підбивши підсумок призових місць, які завоювала команда Equides, можна підсумувати наступним чином:

11.05

У маршруті висотою 80 см серед дітей, Кравченко Божена на Квін зайняла третю позицію. У маршруті відкритого класу 90 см, Еквідес зайняв трійку лідерів: 1 місце – Окорокова Євгенія на Барбусі, 2 місце – Палій Сергій і Фаєр Волл, 3 місце – Кравченко Божена і Квін. У метровому маршруті серед дітей, Уханева Катерина і Нельсон здобули перемогу, а серед аматорів перемогла Матвієнко Дар’я на Кальдероні PKZ. У маршруті висотою 125 см, Продан Олександр і Крістал Скай взяли срібло, а Пилипенко Михайло і Джадор PKZ – бронзу. Михайло на коні по кличці Чако Центо посіли друге місце в маршруті висотою 135 см.

12.05

У маршруті для дітей висотою 80 см, Столар Софія і Фаєр Волл завоювали срібло. У відкритому класі висотою 90 см, Столар Поліна здобула перемогу на коні по кличці Едусер, Столар Софія і Фаєр Волл взяли бронзу. Серед дітей, в метровому маршруті, Уханева Катерина і Нельсон посіла друге місце, а Коншин Євген і Хазбулатов – третє. Серед аматорів в даному маршруті перемогла Матвієнко Дар’я і Кальдерон PKZ. У відкритому класі метра, Палій Сергій здобув перемогу на коні по кличці Аполочікола.

У цей день так само проходили командні змагання у рамках PEL. Призові місця розподілилися наступним чином:

  • Flying Stars (Тверітін Костянтин, Остриков Олег, Індюшкін Євген)
  • KL Empire (Мартинова Ксенія, Корх Олександра, Золін Костянтин)
  • Equides Elite Team (Шамборського, Бровді Аллен, Боярко Костянтин)

У маршруті відкритого класу висотою 135 см, переможцями стали Боярко Костянтин і Джеремі Вінсре, а срібло завоював Пилипенко Михайло на жеребці на прізвисько Май Плеже.

13.05

У маршруті висотою 90 см серед дітей перемогла Івченко Катерина і Бондано Дарко, Жеваго Олеся і Барбус взяли бронзу. Серед учасників відкритого класу даного маршруту, срібло взяла Мартинова Ксенія і Джекпот PKZ. У метровому маршруті серед дітей, Коншин Євген і Хазбулатов посіли друге місце, а серед аматорів в даному класі перемогла Матвієнко Дар’я і Кальдерон PKZ.

У маршруті Гран Прі висотою 140 см, трійку лідерів склали:

  • Золін Костянтин і Валми
  • Пилипенко Михайло і Чако Центо
  • Биков Володимир і Веніс

У маршруті для дітей висотою 110 см, Уханева Катерина і Нельсон завоювали срібло. У маршруті висотою 130 см для коней 7-8 років в рамках PEL, Еквідес знову зайняв трійку лмдеров: 1 місце – Єршова Анастасія та Андеркавер, 2 місце – Боярко Костянтин і Адель, він же зайняв третє місце на коні по кличці Мейк Май Дей. У відкритому класі 130 см, переможцем став Пилипенко Михайло на Джадор PKZ.

З більш детальним технічними результатами можна ознайомитися за посиланням: https://equiua.com/index.php?topic=2512.0