Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу | Заміський парково-готельний комплекс "Equides Club"
Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу

Серед спікерів: Володимир Кличко, Еліна Світоліна, Андрій Шевченко, Анна Різатдінова, а також представники глобальних компаній, залучених в спортивну індустрію та експерти, які розвивали спортивні бренди та проводили вражаючі спортивні заходи.

Подробиці на сайті конференції http://sportmc.org/

Захід проводиться у новому сучасному конгрес-центрі Chalet Equides

Спортивний маркетинг, визнаний драйвером розвитку спортивних брендів та бізнесу,  вперше буде обговорюватися в нашій країні у настільки “зірковому” складі. Володимир Кличко, Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Ганна Різатдінова — амбасадори конференції, які долучаться до діалогу.

Збільшення гудвілу  бренду, проривні технології, конкуренція за увагу фанів, кейси ФК “Баварія”, Nike, БК “Монако”, Eurosport, діджиталізація  спорту та кібер-змагання — всі ключові тренди спортивного маркетингу в центрі уваги учасників конференції.  Спонсорські програми та інвестиції в спорт стануть однією із акцентних тем. Учасники заходу дізнаються про підходи до роботи зі спонсорами, дієві інструменти прискорення повернення інвестицій, а також матимуть можливість напряму поспілкуватись з потенційними інвесторами. Окрім цього, розвиток благодійних проектів є традиційною активністю для великих компаній, в тому числі присутніх на конференції. Саме тому питання меценатства у спорті стали частиною програми.

Формат роботи конференції максимально орієнтований на нетворкінг, розвиток ефективної комунікації між професійною спортивною спільнотою та бізнесом. Так, окрім основної програми заходу,  в перший день буде працювати секція Business speed dating, де молоді спортсмени, клуби, а також стартапи зможуть презентувати свої можливості потенційним інвесторам, спонсорам й агентам. А другий день пройде у режимі неформального спілкування. Присутні зможуть взяти участь в дружніх турнірах з гольфу, стрільби та покеру.

Отже, міжнародна конференція стане місцем взаємодії представників спорту та бізнесу,  інвесторів та спортсменів, спортивних клубів та спонсорів.

На конференції виступатимуть провідні експерти в галузі спортивного маркетингу, відомі спортсмени та топ-менеджери провідних організацій та брендів з різних країн.

Зокрема, до діалогу долучаться керівники глобальних компаній, такі як  CEO компанії Top Five Management Стефан Гуров, голова відділу комунікацій Global Sports Innovation Center powered by Microsoft Софія Гончарова, СЕО компанії RESULT Sports Маріо Лео, представники Eurosport, керівник Digital /CRM проектів футбольного клубу «Баварія» Бенджамін Стін, генеральний директор Kitris Кристіан Цюгер, СЕО компанії IKISPORT Олів’є Гуайя та інші.

На конференції виступатимуть також представники українських компаній. Серед них: власник компанії Klitschko Ventures Володимир Кличко, представник клубу ФК «Шахтар» Андрій Бурлаков, керівник відділу продажів Delta Sport у країнах СНД Арман Татарян, CEO компанії Intertop Ukraine Сергій Бадрітдінов та CMO Intertop Ukraine Валерія Толочина, голова відділу комунікацій IDS Borjomi Ukraine Марина Соловйова, CEO каналу MostVideo.TV і маркетингового агентства MostMedia Promotions Сергій Черськой, автор ТВ-формату Cyber Heroes Павло Черепін, Esports коментатор Віталій v1lat Волочай, стратегічний маркетинг директор Dinaline Group Тетяна Желтомирська, засновник і генеральний директор Pepelatz Production Михайло Піменов та інші.

  • Ініціаторами конференції стали міжнародне агентство Top Five Management та діловий клуб H Club.
  • Офіційними партнерами конференції виступають: Visa, PokerMatch, Turkish Airlines, Bentley, АТБ, Фонд Кличко, Sky Art Foundation, Denza Workspace та інші.
  • Офіційний квитковий сервіс: Kontramarka.ua
  • Медіа партнери: Most TV і XSPORT

 

Дата: 26-27 квітня 2019 р.

Місце: Конференц-холл Chalet Equides, Лісники, вул. Вишнева, 36