Академія кінного спорту - Навчання у клубі «Equides Club»
У нашому клубі Ви зможете навчитися їздити верхи, осягнути всі тонкощі вищої школи верхової їзди і конкуру, або просто покататися на конях. Тут вже вдосконалюють навички верхової їзди любителі, тренуються професійні спортсмени, проводяться клубні турніри з виїздки та конкуру.
Вступити в академію
АКАДЕМІЯ КІННОГО СПОРТУ

Незважаючи на свою молодість, клуб вже заявив про себе успішними виступами на Всеукраїнських турнірах з виїздки та конкуру у всіх категоріях. Ми запрошуємо дітей та дорослих на навчання кінного спорту. Наш клуб – це команда високопрофесійних фахівців, для яких навчання верховій їзди є не тільки улюбленою роботою, а й покликанням.

А також в нашій академії ви зможете відвідати клас драйвінгу. Це один з наймолодших видів кінного спорту, який не має обмежень ні за віком, ні з фізичної підготовки. Кожен бажаючий може спробувати свої сили, відвідавши наші уроки по драйвінгу. Детально вивчити інформацію можна тут.

Клас виїздки

Відділення виїздки очолює тренер вищої категорії, майстер спорту, чемпіонка України з Малої їзди Варвара Сорокіна. Діюча спортсменка має досвід роботи в таких країнах, як Нідерланди та Німеччина. Під її чуйним керівництвом тренуються і беруть участь у змаганнях з виїздки спортсмени «Equides Club”.

Клас конкуру

Відділення конкуру очолює французький дипломований тренер і спортсмен Грегорі Робін, який має багаторічний досвід роботи. Його учні вигравали і займали призові місця в міжнародних змаганнях, брали участь в Чемпіонатах Європи серед юнаків та юніорів, мають титули Чемпіонів України. З ним в команді працюють українські тренери і спортсмени – МСМК Сергій Галій і МС Михайло Пилипенко.

ЦІЛІ АКАДЕМІЇ КІННОГО СПОРТУ
ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Залучення дітей та дорослих до кінного спорту, як до одного з видів здорового способу життя.

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ

Введення міжнародних стандартів в кінно-спортивному світі України.

НАПРЯМКИ АКАДЕМІЇ
Клас виїздки

Відділення виїздки очолює тренер вищої категорії, майстер спорту, чемпіонка України з Малої їзди Варвара Сорокіна. Діюча спортсменка має досвід роботи в таких країнах, як Нідерланди та Німеччина. Під її чуйним керівництвом тренуються і беруть участь в змаганнях з виїздки спортсмени «Equides Club".

Клас конкуру

Відділення конкуру очолює французький дипломований тренер і спортсмен Грегорі Робін, який має багаторічний досвід роботи. Його учні вигравали і займали призові місця в міжнародних змаганнях, брали участь в Чемпіонатах Європи серед юнаків та юніорів, мають титули Чемпіонів України. З ним в команді працюють українські тренери і спортсмени - МСМК Сергій Галій і МС Михайло Пилипенко.

ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД
Галій Сергій Петрович
Сорокіна Варвара Сергіївна
Грегорі Робін
Козик Анна
НАШІ АКАДЕМІСТИ
Продан Александр Сергеевич
 • У кінному спорті 10 років
 • Спортивний розряд: МС
 • Дисципліна: конкур
конкур
Кудрик Олександр Володимирович
 • У кінному спорті 10 років
 • Спортивний розряд: МС
 • Дисципліна: конкур

Кінна школа: навчання верховій їзді в Equides Club

Верхова їзда – один з популярних видів спорту та дозвілля. Заняття кінним спортом дозволяє не лише якісно відпочити, але й допомагає у лікуванні багатьох хвороб.

Заняття верхової їзди в кінному клубі Equides Club: доступні курси для дітей та дорослих і комфортні умови спортивних тренувань для професіоналів

За 15 хвилин їзди від центру столиці в мальовничому місці на березі озера розташований кінний клуб сімейного типу Equides Club (Еквідес клаб). Кінна школа розміщена на величезній території площею 16 га на пагорбах і полях. В Еквідес клаб є академія верхової їзди для початківців і любителів, а також оптимальні умови тренувань для професійних спортсменів. Головні напрямки академії: виїздки та конкур.

Забезпечують комфортні заняття верхової їзди в Києві професійні тренери. Вони докладно пояснюють, як правильно сидіти на конях, як з ними комунікувати, як зберігати спокій тощо. Тому навички верхової їзди даються легко та невимушено. Окрім того, тренери знаходять до кожного клієнта індивідуальний підхід. Разом з цим, викладачі забезпечують високий рівень безпеки. Верхова їзда, навіть перший досвід, – це справжнє задоволення для дітей і дорослих в кінно-спортивній школі Equides Club.

Клуб верхової їзди в Києві Equides Club: переваги кінно-спортивної школи 

Курси їзди на конях в Еквідес клаб – це:

 • зручний графік;
 • розвиток спритності, красива правильна постава, зміцнення вестибулярного апарату;
 • доступні ціни;
 • врахування вашої фізичної підготовки;
 • освоєння різних стилів верхової їзди;
 • здорові та породисті коні.

Перший досвід спілкування з кіньми можливий у будь-якому віці. Кінний спорт для дітей позитивно впливає на їхній розвиток. А заняття дорослих з кіньми відмінно позначаються на фізичному та психічному здоров’ї. Окрім того, процес керування благородною твариною додає впевненості людині, тому верхова їзда сприяє підвищенню самооцінки та загартовуванню характеру.

І школа верхової їзди, і місце для відпочинку всієї сім’ї

Академія кінного спорту Equides Club – це не лише відмінне місце для проведення часу з кіньми. На території клубу верхової їзди в Києві є база для відпочинку всієї сім’ї. Короткий перелік того, завдяки чому можна відпочити на території комплексу:

 1. П’ятизірковий готель.
 2. Поселення в бунгало.
 3. Два ресторани – Villa Ozero і Chalet Equides.
 4. Wellness Centre.
 5. Golf Club.
 6. Дитячий клуб EquiKids.
 7. Наявність басейнів: закритий басейн розміщений в Wellness Centre, а відкритий прилягає до ресторану Villa Ozero.

Якщо серед ваших членів сім’ї є любителі коней, то вони можуть під час відпочинку записатися на курси верхової їзди в Києві. Окрім того, Equides Club пропонує не лише можливість випробувати кінну їзду в Києві, а й просто поспілкуватися з благородними та розумними тваринами. Таке знайомство з кіньми подарує масу позитивних емоцій і запам’ятається на довгий час.

До того ж на території кінної школи в Києві Equides Club можна влаштувати свято будь-якого масштабу – від невеликої закритої вечірки з друзями до грандіозного корпоративного заходу зі спортивною складовою та банкетом.

Також школа верхової їзди Equides Club дозволить вам побачити змагання по конкуру та виїздці. Ознайомитися з календарем турнірів з кінного спорту можна на сайті Еквідес клаб.