Первый в Украине стартап лагерь в Калифорнии, США! | Заміський парково-готельний комплекс "Equides Club"
KIDBI
KIDBI PAPA Camp

KIDBI PAPA Camp – це можливість отримати незабутній досвід єднання родини, який підліток пам’ятатиме все життя. Ми пропонуємо вам справжній виклик – три дня сплаву по річці Десна зі своєю дитиною удвох! Програма цих днів до деталей продумана командою психологів таким чином, що всі завдання точно будуть вам по силі, але при цьому досить цікавими і складними, щоб відчути справжній командний дух і підтримку один одного. Papa Camp чекає вас, якщо:

– вашій дитині від 12 до 16 років

– ви батько (мама або тато), який хоче поліпшити або ще більше зміцнити відносини зі своєю дитиною

– ви хочете розвинути у своїй дитині більшу самостійність і вміння справлятися з труднощами в житті

3 дні і 2 ночі (28 червня – 30 червня) стануть для вас особливими. Розмірений сплав по річці з можливістю зупинятися на косах і мілинах для привалу і плавання, вечірні ватри, рибалка, життя в наметовому таборі і тренінги від психологів.

Вас чекає вражаюча краса природи, багато веселощів і тепла, супровід команди фахівців, реальний результат у розвитку дитини і ваших з ним стосунків. Це одна з найкрутіших і унікальних у своєму форматі змін табору KIDBI і це саме той досвід, за який ваша дитина буде вдячний вам.

Сплав починається в районі селища Рудня і закінчується в селі Осещина. Відхід від метро Героїв Дніпра і тут же кінцева точка нашої подорожі.

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО.

Інформація по телефону: ‎098 161 01 01. Детальна інформація на сайті:  http://kidbi.com.ua/usa