【 Остеопат 】 - Equides Club ✔️ Лікар остеопат в Києві
Белецька Інна Володимирівна

Лікар спортивної медицини,

Член української асоціації прикладної кінезіології

Відвідування спа центру здійснюється за попереднім бронюванням!

+38 (095) 001-03-50

Прайс на послуги
спортивный врач в Equides Club
Спортивний лікар

Основний напрямок в роботі – діагностика, лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату, корекція психо-емоційних станів і супутніх захворювань. Надання допомоги в процесі схуднення, відновлення після травм і операцій, а також при хронічних і гострих болях в суглобах і хребті.

Освіта: Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця Інтернатура за фахом «спортивна медицина” НМАПО ім. П. Л. Шупика Курси по кінезіології, остеопатії, мануальної терапії, рефлексотерапії, ударно-хвильової терапії, миофасциальному релізу, кінезіологічні тейпірованіе, класичного, вісцеральному та енергетичного масажу, здорового і спортивного харчування.

Послуги, що надаються:

Консультування;

Кінезиологічне діагностичне тестування;

Ударно-хвильова терапія;

Мануальна, психо-емоційна корекція;

Краніо-сакральна терапія;

Класична остеопатія і нейроваскулярной динаміка;

Міофасциальний реліз;

Вісцеральний, енергетичний і парфюмірований масаж.

Кінезіологічне тейпування;

Використання апарату електро-нейро-м’язової стимуляції COMPEX останнього покоління в реабілітаційних, відновлювальних і тренувальних цілях;

Декомпрессійне тренування;

Партерна гімнастика;

Немедикаментозне лікування захворювань опорно-рухового апарату: сколіоз, остеохондроз, міжхребцеві грижи, гонартроз (артроз колінного суглоба), коксартроз (Артроз тазостегнового суглоба) і ін.

 

Відвідування спа центру здійснюється за попереднім бронюванням!

тел. 0950010350

Остались вопросы? Свяжитесь с нами и наши менеджеры предоставят Вам всю интересующую информацию.
EQUIDES CLUB

В 15 км от Крещатика, в живописном месте на берегу озера, расположился новый конный клуб семейного типа «Equides Club». Наш конный клуб, расположен на огромной территории в 16 га на живописных холмах и полях. Здесь раздолье для аматорских прогулок верхом, а так же отличные условия для спортивных тренировок. В клубе созданы все условия комфорта для отдыха всей семьей.