【 Денники 】в Equides Club ✔️ Стайні у Лісниках
Equides Stable

Стайня в Equides Club

Стайня у кінно-спортивному клубі Equides Club вигідно вирізняється серед інших приміщень для утримання коней в Україні. Кінний клуб має у своєму розпорядженні величезну територію, необхідні споруди та обладнання для повноцінного догляду за тваринами. Детальніше читайте далі.

Кінний клуб в Києві Equides Club (Еквідес Клаб): кращий пансіон для коней

Постій для коня (утримання коня) – одна з послуг Equides Club. Тут найкращі умови для утримання та тренувань тварин серед стаєнь в Києві та країні. Пансіон для коней обладнаний усім необхідним. До того ж в кінному клубі працюють досвідчені конярі та берейтори, які відповідають за здоров’я та добробут чотириногих улюбленців.

Стайня в кінно-спортивному клубі Equides Club в Київській області: багата інфраструктура та комфортні умови для утримання та тренування коней 

Кінний клуб Equides Club має все для якісного догляду за кіньми:

 • Просторі денники (стійла для коней). У Еквідес Клаб є три стайні в Київській області, в кожній з яких розміщені 154 великі денники для коней. Ще одна стайня в Київській області є гостьовою. У ній зручно можуть розміститися 74 коня, які прибувають на період проведення в клубі змагань. Стайні оснащені всім необхідним сучасним обладнанням.
 • Територія, що охороняється. У кожній стайні обладнані камери відеоспостереження із записом, а територію в нічний і денний час патрулюють охоронці.
 • Чавунні автоматичні поїлки. Щоб кінь мав цілодобовий доступ до чистої води, всі денники обладнані автопоїлками. Питна вода для коней проходить фільтрацію.
 • Солярії для коней. В с. Лісники стайні комплексу оснащені сучасними соляріями, які мають таймер, регулювання за висотою та зручне гумове покриття для підлоги.
 • Мийка в кожній стайні. Під час миття коней співробітники кінного клубу використовують спеціальні щітки та зоошампуні.
 • Регулярний щотижневий огляд ветеринара та забезпечення необхідних щеплень. Щоб здоров’я та стан коня були в нормі, ветеринари вчасно проводять дослідження та роблять щеплення згідно з епізоотичним українським законодавством. Ці дані вносяться до ветеринарних паспортів коней. Кінний клуб Equides Club має свого штатного ветеринара, а також співпрацює з ветлікарем з ЄС, який додатково оглядає коней раз у квартал.
 • Професійні ковалі. Кінний клуб працює з кращими українськими та іноземними майстрами ортопедичного кування.
 • Щоденне 7-разове годування коней. Щоб коні були ситими та здоровими, стайня забезпечує регулярне збалансоване харчування для них.

Також в Equides Club є обладнання та приміщення для тренування коней:

 • Манежі для верхової їзди: криті та відкриті площею 40 тис. м²:
 1. Кінний клуб Equides Club має два критих манежі, один з яких ще й з просторим передманежником. Взимку в них можна проводити змагання з конкуру та виїздки. Манежі мають багатошарове спеціальне покриття з євротекстилю. Споруди опалюються, тому вершникам буде комфортно займатися в легкому одязі.
 2. У теплу погоду можна тренуватися на відкритому манежі: доступні розминкові поля площею 4 тис. м² та бойове поле площею 7 тис. м². Відкритий манеж також оснащений багатошаровим покриттям з євротекстилю.
 • Тренажери для коней. Стайня в Equides Club має найбагатшу варіацію бар’єрів серед кінних клубів країни, щоб проводити комплексні тренування тварин.